Breadcrumbs

Príznaky

Posilňovanie môže bolieť

Posilňovanie môže bolieť

Poznáte ten pocit – prehnali ste to v posilňovni a teraz vás bolia svaly, ktoré ste ani nevedeli, že máte. Nie ste sami. Svalové bolesti sú časté a dokážu zasiahnuť takmer ktorúkoľvek časť vášho tela – od krku a ramien až po nohy a chodidlá.
Porozumenie dentálnym bolestiam

Porozumenie dentálnym bolestiam

Mnohí ľudia trpia bolesťou zubov a ďasien. Táto bolesť je tiež známa ako dentálne bolesti. Dentálne bolesti sú často nepretržité pulzujúce bolesti, ktoré však môžu aj prichádzať a odchádzať. Niekedy sú tieto bolesti horšie v noci alebo počas jedenia a pitia, obzvlášť, keď príslušné jedlo a nápoje sú horúce alebo studené. Dentálne bolesti nie sú vždy pociťované v zuboch. Niekedy sa môžu rozšíriť do tváre a čeľuste.
Menštruačné bolesti – pocity pod psa

Menštruačné bolesti – pocity pod psa

Ak máte menštruačné bolesti, nie ste sama! Väčšina žien zažila menštruačné bolesti. V skutočnosti ide o najčastejší gynekologický problém, ktorému čelia mladé ženy. U žien, ktoré mávajú menštruačné bolesti, tieto bolesti zvyčajne začínajú v ich tínedžerskom veku, niekoľko rokov po spustení menštruácie.
Zistite viac o svojej bolesti hlavy

Zistite viac o svojej bolesti hlavy

Takmer každý jeden z nás niekedy zažil bolesť hlavy. Bolesť hlavy, ktorou trpíte vy, však nemusí byť rovnaká ako bolesť, ktorou trpí niekto iný. Je to preto, lebo existujú štyri rôzne typy tejto bolesti, z ktorých každá má svoj charakter a príčinu. Keď budete vedieť, ktorý typ bolesti hlavy máte, budete lepšie vedieť túto bolesť riešiť.
Horúčka: ako sa schladiť, keď ste horúci

Horúčka: ako sa schladiť, keď ste horúci

Horúčka je stav, pri ktorom vaša telesná teplota stúpne nad normálnu úroveň približne 37 °C. Je to znak toho, že vaše telo bojuje s určitou skrytou chorobou, a často je príznakom infekcie. Horúčku môžu vyvolať bakteriálne aj vírusové infekcie.