NUROFEN: ÚČINNÁ ÚĽAVA OD BOLESTI A HORÚČKY, PROTIZÁPALOVÝ ÚČINOK

Spolu s užitočnými článkami vám web Nurofen.sk poskytne lepšie pochopenie bolesti, toho, ako jednotlivé produkty Nurofen fungujú a ako ich používať pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Úspech Nurofenu je výsledkom viac než 30 rokov výskumu a vývoja. Máme skúsenosti s úľavou od bolesti a sme tu, aby sme vám pomohli.

PRÍBEH NUROFENU

PRIEKOPNÍCKY PRÍBEH

Príbeh začína objavom ibuprofénu, účinnej látky v Nurofene.

Všetko sa odohralo v 60. rokoch, kedy sa traja vedci pod vedením Dr. Adamsa z Boots Pharmaceuticals v Londýne rozhodli vyvinúť liek proti bolesti, ktorý by bol znášaný lepšie než aspirín – najlepší liek proti bolesti tej doby.

To, čo vymysleli, bolo omnoho lepšie. Ibuprofén bol schopný znížiť bolesť a zápal v rade zdravotných ťažkostí rovnako účinne ako aspirín s menším počtom vedľajších účinkov. To poskytlo lekárom po celom svete alternatívu, ktorá bola skutočne veľmi užitočná.

IBUPROFÉN: NUROFEN INÝM MENOM

V roku 1969 bol ibuprofén prvýkrát sprístupnený verejnosti, ale bol k dispozícii iba na lekársky predpis. Až v roku 1983, kedy bol ibuprofén uvedený na trh ako voľnopredajný liek zvaný Nurofen, získal verejné uznanie ako účinný každodenný liek na tlmenie bolesti.

PRÍBEH POKRAČUJE

Rovnako ako vývoj ibuprofénu aj Nurofen pokračuje v hľadaní ďalších spôsobov, ako ľuďom poskytnúť účinnú úľavu od bolesti. To sa odráža v stále rastúcej ponuke produktov Nurofen, ako je Nurofen StopGrip, a vo vývoji formulácií ibuprofénu, ako sú tablety a kapsuly Nurofen Rapid Capsules, ktoré sa vstrebávajú až dvakrát rýchlejšie než štandardný Nurofen.

Chceme naďalej pomáhať ľuďom v boji proti bolesti, aby mohli žiť svoj život bez obmedzení.